Yaş 17… Hayat ve zaman çok hızlı…

Günümüz ünlülerinin eski hallerine şöyle bir bakalım istedik. Bakalım onları geçmiş yıllardaki halleriyle tanıyabilecek misiniz? İşte yerli ve yabancı ünlülerin sosyal medyada paylaştığı gençlik ya da çocukluk pozları. Fotoğraflar: Hürriyet Arşiv, Instagram

Aslıhan Karalar’dan estetik iddialarına fotoğraflı yanıt

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Magazin dünyasından kısa haberler...

Hamile Meghan oğlunu kucağında taşıdı

Bir zamanlar dünyanın en gözde bekarlarından biri olan Prens Harry'nin oyuncu Meghan Markel ile evleneceğinin açıklandığı andan itibaren birçok kişi bu soruyu dile getirdi: Bugüne kadar hep zengin ailelerden gelen sarışın kadınlarla romantik ilişki yaşayan Prens Harry'i Meghan Markle'da ne buldu?

Cemre Kemer: Albüm rafa kalktı

Hepsi grubuyla tanınan 6 aylık hamile Cemre Kemer önceki gün Bebek’teydi.

“Bu kadarı da olmaz” Kar maskeli korona partisi!

25 kişilik grup önceki gece Maltepe’deki özel bir villada kostüm partisi düzenledi. Kuralların hiçe sayıldığı eğlenceye komşuların şikayeti üzerine polis baskını düzenlendi.

Ünlülerden 23 Nisan fotoğrafları

Sanat dünyasının ünlü isimleri çocukluk yıllarında katıldıkları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gösterilerinden en özel fotoğraflarını ve bayram anılarını Hürriyet’le paylaştı.

İrem Derici: Güzeliz de ne oluyor

İrem Derici, sosyal medya hesabı üzerinden yeni fotoğraflarını hayranlarının beğenisine sundu.

Mehmet Ali Erbil’e torun ziyareti

Mehmet Ali Erbil'in Muhsine Kamiloğlu ile evliliğinden olan kızı Sezin Erbil, dün babasını ziyarete gitti.

Öykü Çelik ve sevgilisi İsmail Berhan’ın zor anları

Öykü Çelik ve sevgilisi İsmail Berhan önceki gün üstü açık klasik otomobilleriyle yolda kaldı. Çiftin yaşadığı zor anlar objektiflere böyle yansıdı.

Yapım şirketine ikinci kez alacak davası açtı

OYUNCU İbrahim Çelikkol, "Kördüğüm" dizisinin yurt dışı satışlarından gereken payı alamadığı iddiasıyla Endemol Medya Prodüksiyon Şirketi'ne ikinci kez alacak davası açtı. Çelikkol daha önce Endemol Medya Prodüksiyon Şirketi'ne açtığı alacak ve tazminat davasından 167 bin lira kazanmıştı.

Son Haberler

 türkiye vps